Обрізка саду в Києві

Обрізка сада в Києві та області

Обрізку плодових дерев можна починати вже ранньою весною (до початку сокоруху), в теплі дні і при невеликих морозах, але не нижче -4 ° С, і продовжувати цю роботу в період набрякання бруньок (до їх розпускання). Відомо, що деякі садівники бояться чіпати плодові дерева, їм шкода, далі прикро різати живі пагони і гілки. Інші просто вважають, що зовсім необов'язково обрізати - дерево, мовляв, і так виросте і дасть добрий урожай. Але це серйозна помилка - весняна обрізка є одним з найважливіших засобів агротехнічного догляду за плодовими деревами. Вона допомагає правильно сформувати крону майбутнього дерева, сприяє щорічному гарному врожаю, подовжує період плодоношення, відновлює частини крони після наших суворих зим.

Заказать обрезку деревьев Выгодно

Власники плодових садів часто не приділяють достатньої уваги щорічної обрізку плодових дерев. У той час як без професійно проведеної обрізки, плодові дерева поступово втрачають декоративність, гірше плодоносять. Правильна стрижка і обрізка яблунь, вишень, слив та інших плодових буде стимулювати раннє утворення плодів високої якості у молодих дерев, а також значно збільшить тривалість життя дорослих дерев.

Основна мета обрізки плодових полягає в формуванні дерева, яке буде надійно забезпечувати своїх власників урожаєм фруктів. Неправильна обрізка плодових дерев, як правило, призводить до поломки гілок при великому навантаженні плодами. Це не тільки значно знижує плодоношення дерева, а й скорочує термін його життя в цілому. Інша мета щорічної професійної обрізки - видалити мертві, хворі або зламані гілки.

Правильна стрижка дерева також забезпечує максимальну освітленість його крони. Оскільки у більшості плодових дерев квіткові бруньки утворюються на гілках попередніх років, освітленість дуже важлива для їх розвитку і, як наслідок, отримання врожаю фруктів високої якості. Грамотна обрізка дорослих дерев також забезпечує циркуляцію повітряних потоків в кроні дерева, і тим самим сприяє її провітрювання. Це дозволяє звести до мінімуму хвороби і посилює дію пестицидів.

Нарешті, добре сформовані плодові дерева прикрасять Ваш сад. Для того, щоб правильно провести обрізку, необхідно володіти професійними знаннями та навичками. Фахівці - садівники компанії «Ваш Садівник» щорічно отримують замовлення на проведення обрізок плодових дерев - яблунь, груш, слив, а також плодових чагарників - смородини, агрусу і мають в цьому напрямку дуже хороший досвід.

Сільки коштує замовити послуги садівника

Ціна на роботи по догляду за садом варіюються. У кожному конкретному випадку індивідуально. На вартість впливає від розмір ділянки, види посаджених рослин і їх кількість, наявність джерела води і необхідна техніка. Для правильного розрахунку вартості комплексного обслуговування необхідні приїхати на ділянку і його попередньо оглянути. Замовити виїзд садівника і узгодити час огляду Ви можете по телефону з менеджером.
Ми вміємо доглядати за садом і робимо це добре .

Ми вам пропонуємо:

  • досвідчених фахівців-садівників;
  •                                 
  • варіанти сервісного обслуговування (одноразове, сезонне, регулярне);
  •                                 
  • мінімальні терміни виконання робіт;                                 
  • використання професійного інструменту, матеріалів і спеціальних речовин;
  •                                 
  • доступні ціни та знижки на комплекс обслуговування «під ключ».
10 років

Десяти-річний досвід роботи.

Ціни

Ми надаємо самі демократичні ціни.

Гарантія

Ми даємо гарантію на всі роботи.

Кваліфікація

Всі наші працівники відвідкють третінги та тематичні виставки.