Про нас

Послуги садівників в Києві та області

Ми виконуємо роботи по комплексному догляду за садом з 2009 року. Станом на січень 2018 року на абонентському обслуговування у нашій компанії знаходиться 36 садових ділянок. Після виконання робіт з озеленення та благоустрою на ділянках в Києві і області, ми продовжуємо працювати з замовниками і укладаємо договір на сезонне обслуговування по догляду за ділянкою.

Замовити догляд за садом - вигідно!

Наші садівники не залишать вас один на одні з проблемою, яка потребує багато часу для обслуговування саду. У процесі комплексного догляду за територією, ми виконуємо практично всі види робіт на Вашій садовій ділянці. Ми складаємо графік сервісних робіт, погоджуємо його з вами і завжди дотримуємося його. Вам залишається тільки милуватися рівно підстриженим газоном і квітучими рослинами. Додатково ми стежити за системами дренажу, автополива і освітленням на Вашій ділянці, і виконуємо роботи по їх сервісного обслуговування.
Головні переваги при роботі з нашою компанією: повний комплекс послуг з обслуговування саду, сертифікований дендролог і 2-3 садівника, прикріплені до вашого саду, квітучий і доглянутий сад. Більше ви не зіткнетеся, з пожовклим газоном або Зів'ялого рослиною, будете отримувати вичерпну консультацію по догляду та озеленення. Всі додаткові посадочні матеріали отримаєте за оптовими цінами.

Скльки коштують послуги садівника

Ціна на роботи по догляду за садом варіюються. У кожному конкретному випадку індивідуально. На вартість впливає від розмір ділянки, види посаджених рослин і їх кількість, наявність джерела води і необхідна техніка. Для правильного розрахунку вартості комплексного обслуговування необхідні приїхати на ділянку і його попередньо оглянути. Замовити виїзд садівника і узгодити час огляду Ви можете по телефону з менеджером.
Ми вміємо доглядати за садом і робимо це добре .

Мы Вам предложим:

  • досвідчених фахівців-садівників;
  • варіанти сервісного обслуговування (одноразове, сезонне, регулярне);
  • мінімальні терміни виконання робіт;
  • використання професійного інструменту, матеріалів і спеціальних речовин;
  • доступні ціни та знижки на комплекс обслуговування «під ключ».
10 років

Десятирічний досвід роботи.

Ціни

Ми надаємо самі демократичні ціни.

Гарантія

Ми надаємо гарантію на виконання всіх робіт.

Кваліфікація

Всі наші працівники відвідують тренінги та агро-виставки.